Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mit csináljak a furcsa karakte...

Mit csináljak a furcsa karakterekkel hogy eltűnjenek?

Figyelt kérdés
Itt a képen van a problémám. Lehet hogy hacker, vagy vírus, kéretlen progi, attól félek.

2020. dec. 18. 21:23
A kérdező szavazást indított:
telepítsd újra a gépet
futtass vírusirtót
2 szavazat
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Félek , ugyanis ma 1 olyan embernek segítettem a gépemmel, aki szerint őt gyakran feltörik, de én kimentem hogy ezt megszüntessem neki.
2020. dec. 18. 21:24
 2/13 anonim ***** válasza:
hol a kép?
2020. dec. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 pappgr ***** válasza:

1.) Nem tettél fel képet

2.) Sosem árt ha letekersz egy vírusírtót, ha nincs pereferált ajánlom az avast-ot jó és ingyenes.

3.) Alánlom még a Malwarebytes-ot, ingyenes és ki tudja gyomlálni az idegesítőbb dolgokat. A beállításokban a Secirity tab-ban legyen bekapcsolva a "scan for rootkit" opció

4.) Ha biztosra akarsz menni akkor tölts le egy anti-spyware programot. Ebben nem tudok ajánlani még egyetsem használtam

2020. dec. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
itt a kép : [link]
2020. dec. 18. 21:39
 5/13 pappgr ***** válasza:
Testvér ennél rosszabb képet nem tudtál vona csinálni. Nem véleltlenül van Print Screen gomb a billentyűzeten. Ha még telefonnal is csinálsz legalább legyen már éles az isten szerelmére!
2020. dec. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 pappgr ***** válasza:
Egyébként a "furcsa karakterek" az ahogy nézem csak sima kínai. Legvalószínűbben csak nyelvbeállítás
2020. dec. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
A printscreen es módszert nem engedte most a gép.
2020. dec. 18. 21:45
 8/13 pappgr ***** válasza:
Na ez már érdekesebb, pontosan hogy nem engedte?
2020. dec. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
nem tudtam ctrl + v vel beilleszteni paint ba , hogy onnan elmentsem , de itt egy jobb kép : [link]
2020. dec. 18. 21:51
 10/13 anonim ***** válasza:

És mire akarod kiírni ezt az ISO-t? Mondjuk én törölném, ha ilyen karakter megjelenne. Ezt az EsetRescue-ét innen töltötted le: [link] ?



Amúgy ha csökkentettmód+hálózatot indítod, az Online Scanner gondolom ua tudja. [link]

2020. dec. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!