Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ha küldték egy linket instan...

Ha küldték egy linket instan amit bemásoltam a safariba lehetséges hogy feltörték?

Figyelt kérdés
Utána mindenhol jelszót váltottam, ugye nem lesz baj? Illetve a ketfaktoros hitelesítés mindenhol megvan
2020. dec. 23. 02:59
 1/4 A kérdező kommentje:
Lehet rossz kateg, elnézést
2020. dec. 23. 03:00
 2/4 A kérdező kommentje:
Előtte küldtem egy youtube zene linket, mennyire befolyásolhatja? Az a helyzet hogy beszéltem ezzel az illetővel előtte egy keveset
2020. dec. 23. 03:03
 3/4 anonim ***** válasza:
2020. dec. 23. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne mar. 2020 van. Illene azert valamit tudni nem csak lehajtott fejjel telefonozni. Az ajto zarat is csereld ki xD. Csak ugy szolok hiaba a 2 faktoros hitelesites. Letezik "Bypass" az ilyenekre. Aki ilyent tud, hogy atkuld neked linket es te bemasolod a safariba es teged feltor akkor o a koverkezo "Kevin Mitnick".


Amugy neked mar egyszer valaszoltam ;) es ott leirtam..szoval no para xD


https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__biztonsag__..

2020. dec. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!