Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Miért nem sikerül a frissítés?...

Miért nem sikerül a frissítés? Frissítés a Microsoft Silverlight beépülő modulhoz sikertelen Biztonsági frissítés a Microsoft Silverlight rendszerhez sikertelen

Figyelt kérdés

Már hetek óta nem sikerül ezeket frissíteni a Windows-nak.

Mit csináljak?


2010. aug. 14. 21:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Töröld a Vezérlőpult/Programok hozzáférhetősége és alapértelmezéseiből, aztán telepítsd újra Internet Explorer8-al innen: www.microsoft letoltokozpont.hu oldalról.
2010. aug. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Csak az a probléma,hogy nem tudom törölni:(Segítsetek!!!
2010. aug. 15. 08:09
 3/11 anonim ***** válasza:
Próbáld meg Csökkentett módban.
2010. aug. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Próbálom,de nem akar csökkentett üzemmódba kapcsolni:(

Nyomom az F8-at és mégsem kapcsol csökkentettre.

2010. aug. 15. 15:18
 5/11 anonim ***** válasza:
Inditsd újra, amíg fekete a monitor, akkor nyomogasd az F8-at. Megkeresed a Csökkentett módot, rákattintasz. Kicsit vársz, furcsa lesz az Ablak, de ez a javító mód.
2010. aug. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Na végre sikerült.Csak nem törölte csökkentett módban sem.Hogy a francba tudom frissíteni vagy újra telepíteni,ha nem tudom töröli sem?
2010. aug. 16. 12:11
 7/11 anonim ***** válasza:

kedves kérdező!


nekem ugyanilyen problémám van, s érdekelne hogy azóta sikerült-e megoldani a problémát avagy sem? ha igen, leírnád hogy hogyan? mert így olyan rossz, nem használhatom az rtl most-ot.

2011. ápr. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha tört a Windows a gépeden, akkor teszi ezt, a Silverlight csak a valódi licenszkódos Windows-ra telepíthető. Egyébként az Automatikus frissitéssel éppen tegnap frissült.
2011. ápr. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

szia.


4. válszoló vagyok. sikerült letörölnöm a silverlight-t, s újra is telepítettem és jó lett!!

ha nem sikerült még neked akkor töltsd le a windows install clean up-ot s ott abban ki tudod törölni.

2011. júl. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
4. és utolsó válaszoló! Ezer hála!!!!!!Sikerült.Köszönöm szépen:)
2011. júl. 19. 14:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!