Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Miért dobhatott ki a YouTube...

Miért dobhatott ki a YouTube és kellett újra bejelentkeznem?

Figyelt kérdés

Soha nem csinált még ilyet és manapság nagyon sok youtuber fiókját felnyomták, bár én egy senki vagyok, nem vagyok veszélyben emiatt szerintem. Viszont nekik is ezzel kezdődött, hogy megpróbáltak belépni és újra be kellett írni a jelszót ami nem működött.

Nekem szerencsére működött, de eléggé betojtam. Digi hálózatról vagyok és az utóbbi 24 órában volt valami gond nálunk (XV. kerület), lehetséges, hogy emiatt dobhatott ki?

Be van kapcsolva a kétlépéses autentikáció, meg az applikációs azonosítás, jön az értesítés push üzenetben a telómra ahol jóvá kell hagynom a belépést és a jelszavam is egyedi, máshol nem használom.

Úgy gondolnám, hogy biztonságban vagyok, de azért érdekel, hogy Ti mit gondoltok róla.

Amikor bejelentkeztem, akkor a telóm kidobta a push értesítést, hogy X számítógépről ebben a pillanatban be akarok jelentkezni Göd településről, én vagyok-e? Igazából ez BP. XV. kerület, de gondolom az IP cím amit kiosztottak az valamiért oda visz, szóval rányomtam az okét.



2021. febr. 11. 23:18
 1/1 anonim válasza:
Ennek nagyon sok oka lehet, legtöbb esetben nincs okod aggodalomra. Lehet, hogy lejárt a süti, amivel azonosítják, hogy be vagy lépve. Ha beparáztál, változtasd meg a jelszavad, és ellenőrizd, hogy a biztonsági visszaállító e-mail+telefonszám kobó rendben van-e
2021. febr. 14. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!