Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Snapchat fiókom zárolva lett,...

Snapchat fiókom zárolva lett, hogyan oldjam fel?

Figyelt kérdés
Tegnap kidobott a snapchat a fiókomból. Próbáltam visszalépni, de azt írta, hogy a fiókom ideiglenesen zárolva lett. Kaptam egy linket ahol be kellett jelentkezni stb. Mindent megcsináltam amit kellett. Az utolsó lépés az lett volna, hogy rálépek a "feloldás" gombra. Megtettem, de azt írta ki, hogy "nem tudjuk feldolgozni a kérését". Ilyenkor mit tudok csinálni, hogy jó legyen? Új fiókot nem szeretnék mert elég régóta vezetem ezt a fiókom, és szűkségem lenne a képekre. Valaki esetleg tud rá megoldást? (válaszokat előre is köszönöm!)

2021. febr. 17. 14:25
 1/1 anonim válasza:
sajnos nem tudok konkrét választ adni, de szerintem írj a supportnak vagy valami hasonlónak
2021. febr. 19. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!