Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Van olyan, Autohotkey Script,...

Van olyan, Autohotkey Script, ami rögzíti, és visszaállítja a törölt registry kulcsokat valós időben?

Figyelt kérdés
Mivel, szoktam a registry-be módosítgatni dolgokat, így ki vagyok téve annak a veszélynek, hogy beletörlök, ugyanakkor, NT AUTHORITY\SYSTEM-be csinálom mindig a dolgot, így hát a rendszer védett-eb kulcsai is veszélyben vannak. Éppen ezért, szükségem volna egy ilyen script-re, legalábbis a funkció kódjára, ami elemzi, és rögzíti, a törlésre kerülő kulcsokat.
2021. márc. 5. 16:15
 1/9 anonim ***** válasza:
79%

1: ne piszkáld a registryt

2: valós időben hogyan csinálná bármi?

3: csinálj mentést róla

4: még mindig ne piszkáld amihez nem értesz

2021. márc. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
25%
Nincs.
2021. márc. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
42%

[link]

Egyébként első válaszolóval értek egyet.

2021. márc. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kedves válaszolók, 2-es köszönöm az egyenes választ, de 1-es és 3-mas, ti mindketten. Nem vitatkozásból mondom, de a kérdésre, válaszoljatok. Nem arra voltam kíváncsi, hogy mihez értek :D Ezt tudom én is, hogy mihez értek, és az nagyban eltér a válaszotokban szereplővel. Valós időben, úgy, hogy egyből, amikor törlök egy kulcsot, az figyeli, hogy mit törlök, mint a vírusirtó futtatás előtt egy fájlt, megvizsgál.
2021. márc. 5. 17:34
 5/9 anonim ***** válasza:
78%
Jobb klikk exportálás mielőtt kitörlöd
2021. márc. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot, 5-ös, bár azt úgy is elfogom felejteni, ha elég álmos vagyok hozzá.
2021. márc. 5. 22:03
 7/9 anonim ***** válasza:
83%
Akkor csinálj mentést az egészről, aztan darabonként visszateszed, amit nem kellett volna törölni, easy
2021. márc. 6. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nos, már megoldottam, de azért köszi. Ha gondolod leírhatom a script-et.
2021. márc. 6. 01:07
 9/9 anonim válasza:
60%

Advanced uninstaller Pro.


Van benne registry takarító meg optimalizáló is.

2021. márc. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!