Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Veszélyben van-e a gépem...

Veszélyben van-e a gépem Windows tűzfal nélkül? (Avast ingyenes változata be van kapcsolva.)

Figyelt kérdés
Egy-két hete kezdődött az a problémám, hogy egy csomó oldal egyszerűen nem töltődik be, van internet kapcsolatom, a google.hu bejön, de sok weboldal nem jön be. Először azt a megoldást találtam, hogy törlöm a felesleges fájlokat (temp, %temp%, prefetch mappa, CCleanerben a nyomkövető cookiek és egyéb felesleges fájlok, és a Win gépházban az ideiglenes fájlok törlése),és ilyenkor egy újraindítás után minden működött... úgy két napig. Aztán megint tisztítani kellett. Most rájöttem, hogy ha kikapcsolom a Windows tűzfalat, akkor is visszajönnek a weboldalak, de nem tudom, hogy mennyire van így veszélyben a gép. Avast vírusirtóm van, az ingyenes változat, az be van kapcsolva. Ez megvédi a gépemet a Windows tűzfal nélkül? A számítástechnikához nem értek, csak felhasználó vagyok, légyszi a szintemnek megfelelően válaszoljatok. (Amúgy van valakinek tippje, hogy miért hülyéskedik az internetem? Eddig nem volt vele semmi problémám. Digi a net szolgáltatóm, kábeles.)

#internet #Diginet #nem töltődnek az oldalak
2021. márc. 7. 09:23
 1/2 anonim ***** válasza:
75%
Tűzfal jobb, ha be van kapcsolva. Az ingyenes avast csak annyit tud, hogy az interneten nem nyitja meg a gyanús oldalakat.
2021. márc. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2021. márc. 9. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!