Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Miért csinálhat ilyet a facebook?

Miért csinálhat ilyet a facebook?

Figyelt kérdés
Észrevettem pár hónapja a tevékenységnaplóban, hogy hozzászólásokat lájkoltam, amit valahogy akaratomon kívül sikerült ugyan is nem tettem ilyet. Azt hittem nem lesz ilyen megint, de kb. 1 hónap múlva megint volt ilyen. Letöröltem a chrome-ot, jelszót váltottam, be van állítva a kódgenerátor belépéshez és a gép is volt azóta újratelepítve ,viszont ma mégis láttam a tevékenységnaplómban lassan 2 hónap elteltével megint 1 hozzászólást lájkoltam, amit biztos nem akartam. Volt ilyen is ,hogy "anonymous user" hozzászólását lájkoltam és olyan is hogy konkrét név volt ott. Mi lehet ez vajon? Köszi a válaszokat
2021. márc. 18. 15:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Érdekes, de szerintem leginkább az a valószínű hogy véletlen görgetés közben rákattintottál, egy ismerősömnél pedig az volt a gond hogy fidgetingből szokta random nyomogatni a billentyűzetet a gép használata közben és sokszor véletlenül tab-ot meg entert nyom így.

Kétlépcsős azonosítással biztosan nem törik fel, ehhez nagyon-nagyon professzionális hacker kell, azok pedig nem az átlagpolgár fb fiókjának feltörésével töltik az idejüket.

2021. márc. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
újabban sem szűnt meg a probléma teljesen. volt olyan, hogy láttam valakinek hozzá is szóltam valamilyen válaszához de megijedtem és gyorsan töröltem azt se tudom mi volt az. idegesít, mert figyelnem kell a tevékenységnaplót mikor történik megint valami..
2021. máj. 19. 13:06
 3/3 A kérdező kommentje:
valaki tudna tanácsot adni mitől lehet ez?
2021. máj. 21. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!