Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Windows 10-es VPN profillal...

Windows 10-es VPN profillal és Radmin-al hogy lehet egy távoli géphez csatlakozni?

Figyelt kérdés
A munkahelyemhez adott egy win10-es VPN kapcsolat (felh/jelszó és kiszolgáló URL) viszont ez önmagában nem elég a céges gépem eléréséhez és távvezérléshez hanem kellene a Radmin alkalmazás. A gond csak az, hogy nem tudom, hogy kell konfigurálni és hogy működik a távoli elérés. Egy távoli gép eléréséhez miért szükséges amúgy VPN és miért nem elég önmagában egy Radmin? Valaki elmagyarázná, hogy egy ilyen kapcsolat hogy épül fel, mert alapvetően csak elméleti szinten ismerem és annyit tudok, hogy a VPN egy köztes megoldás, ami által nem közvetlenül csatlakozok a kiszolgálóhoz ezáltal nem látható a saját IP címem (netflix és olyan weboldal elérése ahonnan letiltottak). De az én esetemben a munkahelyi VPN-ről van szó. A Radmin Server-t meg gondolom a céges gépen kell konfigurálni, nekem elég a Viewer-t leszedni. Segítenétek elmagyarázni, hogy egy ilyen kapcsolat hogy épül fel és hogy tudnék csatlakozni a munkahelyi gépemhez? Köszi.

2021. márc. 29. 20:27
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!