Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Honnan kapom ezeket az e-maile...

Honnan kapom ezeket az e-maileket? És hogyan tudom letiltani őket?

Figyelt kérdés

Egy nap 3-4-et kapok. Próbáltam, hogy leiratkozom, de ugyan úgy. Tudtommal sehova nem adtam meg az e-mailemet.


Ugyaninnen kapom a senior park-os e-maileket. Letiltom, bejelentem spamnak, de nem…… Ezzel van teli az e-mailem.



2021. máj. 2. 15:46
 1/5 A kérdező kommentje:
2021. máj. 2. 17:34
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Milyen szolgáltató? gmail, yahoo, outlook és hasonló nagyobb szolgáltatóknál be tudsz állítani saját szűrőt, hogy ha egy adott címről jön levél vagy tartalmazza a "senior park" karaktersorozatot, akkor automatikusan továbbítsa spam-be vagy szemétbe.


A címed kikerülhetett nyilvános adatbázisba is, de lehet, hogy valaki elgépelte egy valódi ügyfél címét, és hozzád jönnek a levelek. Én egy kanadai autókölcsönzőtől kaptam valós nyugtákat és visszaigazolásokat egy hozzám hasonló személy nevére - hiába próbáltam felvenni a céggel a kapcsolatot, nem sikerült, úgyhogy szűrővel megy a törlés.

2021. máj. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Gmail.

Köszönöm megpróbálom.

2021. máj. 2. 19:11
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha gmail, akkor pofonegyszerű: megnyitod a levelet, felül három pont, és Filter messages like these (gondolom Hasonló levelek szűrése magyarul). Ott az első párbeszédablakban beállítod, mi alapján szeretnél szűrni (alapértelmezés a feladó címe), a másodikban, pedig hogy mi történjen a levéllel. Kb. 1 perc és többé nem kell bosszankodnod :)
2021. máj. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A böngészőben be kell állítani:

-követés elleni védelmet

Kiegészítőket kell alkalmazni a böngészőben:

-facebook container

-google container

-privacy badger

-uBlock Origin

-HTTPS Everywhere

-Don't track me Google


Keresőmotor:

-DuckDuckGo


E-mail szolgáltató:

-tutanota.com(végponti titkosítással ellátott e-mail)


Felhő szolgáltató:

-DropBox



Én így használom a böngészőmet(Firefox).

2021. máj. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!