Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Xiaomi mi home kamera?

Xiaomi mi home kamera?

Figyelt kérdés
Adott egy XIAOMI MI HOME SECURITY CAMERA 1080P (MAGNETIC MOUNT) Készülék amit nem lehet működésre bírni csak ideig óráig. Ezzel a problémával rajtam kívűl találkozott már valaki? A frissítéssel sem lett jobb! Ennyire el cseszett cuccot hogy árulhatnak? Sőtt a xiaomi hogy merte így ki adni? Vagy nektek működik rendesen? Egy ismerősömnek is van kettő, de neki az egyik működik normálisan a másik meg úgy mint nekem. Véleményekre, tapasztalatokra lennék kíváncsi.

2021. máj. 9. 19:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Mennyi idő múlva kezd el vacakolni? Nekem van egy, de sajnos nem tudtam áramot biztosítani neki a célhelyen és más tényezők is voltak, ami miatt nem lett beépítve.


Amire emlékszem viszont, mintha erősen melegedne, szóval esetleg lehet az a baja, hogy olyan helyen van, ahol a hőtől nem tud szabadulni, persze ettől még nem lesz jó a termék..

2021. máj. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Kerek egy napig működik. Ha szét húzom a kábelt és ujra össze dugom akkor megint jó egy napig.

Igazából falon kívüli kötődobozban van maga a táp ami picit melegszik valóban. Köszönöm! Le veszem a kötődoboznak a fedelét és megnézzük úgy hátha jó. 😁

2021. máj. 21. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!