Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Biztonságos 2021-ben a Windows...

Biztonságos 2021-ben a Windows 7 úgy, hogy vírusirtót használok?

Figyelt kérdés
Köztudott, hogy a Windows 7, 2020-óta semmilyen biztonsági frissítést nem kap, viszont van pár programom, ami sajnos csak ezen a rendszeren fut. A kérdésem az, hogy használhatom úgy ezt az őskövületet, ha mellette egy olyan vírusirtót alkalmazok, ami rendszeresen frissül?
2021. máj. 16. 12:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mire használod. Ha nem vagy túl hülye hozzá, akkor vírusirtó nélkül is használható. Szerintem az teljesen felesleges.
2021. máj. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Főleg zeneszerkesztésre, facebook-ra és youtube-ra. Kerülöm a kétes eredetű oldalakat, de szerintem bármikor belefuthat az ember.
2021. máj. 16. 12:51
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2021. máj. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Semmi problémád nem lesz belőle, ha csak ilyenekre használod. A vírusirtók olyan emberek számára léteznek, akik éppen megtanulták bekapcsolni a gépet. Néha azért jó lefuttatni pár tesztet, de én még éppenséggel sosem futottam bele kártevőkbe egyik oprendszeren sem, pedig elég széles skálán mozgok az interneten.


Melyek azok a programok, amelyek csak windows 7-re vannak?

2021. máj. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Reason 3 és Sony Acid Pro. Ezek nekem fontosak. Különben meg a gépem se túl acélos, egy AMD FX6300-as processzor ketyeg benne 8GB RAM, 120GB SSD és egy 1TB-os merevlemez társaságában.
2021. máj. 16. 13:05
 6/12 anonim ***** válasza:
Acid Pro az van win10-re elvileg, a Reasontől meg az újabb verziók. Mindenképpen a hármashoz ragaszkodsz? Ezekkel a specifikációkkal simán elfut a win10 probléma nélkül, én kevesebb mint fele ennyivel használtam.
2021. máj. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ez igaz, de én azért ragaszkodom ezekhez, mert eredeti szoftverek és nem szeretnék letöltögetni.
2021. máj. 16. 13:18
 8/12 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet a dual boot megoldással? Használhatod a windows 7-et a két programra, windows 10-et pedig minden másra. Bár ez eléggé időigényes lehet, nem a legjobb megoldás. Mindenesetre nem valószínű, hogy túl nagy problémákat fog okozni a win7, ha helyesen használod. Használj valami megbízható vírusirtót, ne nyiss meg kétes oldalakat, és reménykedj a legjobban. :)
2021. máj. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Azért óvatosan, nekem az XP még 2014-ben, virtuális gépen, vírusirtó nélkül, csak egy program miatt netre kötve dupla nat mögött, amit én magam írtam, böngésző soha nem volt elindítva, benyelt egy vírust. Onnan vettem észre, hogy elkezdte módosítgatni az exe fájlokat (beleírta magát), de a programom checksum ellenőrzést végzett mielőtt futtatta és feltűnt, hogy a fordítás után 5 perccel már checksum hibákat dobált, mikor hozzá se nyúltam.
2021. máj. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
51%
Aki be akar jutni a gépedbe az be is fog.nehogy azt hidd hogy azért mert win 10 van rajta, biztonságban vagy.adatokat lopnak a faceről,kormányzati szerverekről,mindenhonnan.
2021. máj. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!