Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ez milyen fajta számítógép...

Ez milyen fajta számítógép vírus? Részletek lent

Figyelt kérdés

Nemrégiben letöltöttem egy CamSpy nevű progi telepítőjét, amit mellesleg nem kellett volna, és hát igen beszoptam egy nagy vírust... csak a baj h nemtom h milyet... légyszi segítsetek... ezt az ablakot dobálja fel mindig:

[link]

a sor és a karakter szoktak változni, nameg persze az URL. Egyszer megnyitottam az egyik videót, és ugyan olyan fajta hackprogram bemutatója volt, mint amit letöltöttem:S


a másik dolog pedig, hogy a hang lemegy:S hiába húzom föl a hangok és audióeszközönék, ott legelöl, meg speciálisban is lemegy. nagyon azon gondolkozom, h újratelepítem, de ha valaki tud segíteni légyszi írjon választ... köszi


2010. aug. 24. 20:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Milyen vírusirtót használsz, amelyik ilyen béna, hogy nem ismeri fel?


Töltsd le, telepítsd (csak figyelj, hogy magyar legyen), frissítsd, futtasd ezt:

[link]

Ha tudod használni a csökkentett módot, akkor úgy.


Hagyd fent a gépen, nincs állandó védelme (nem akad semmivel), néha nem árt lefuttatni.

2010. aug. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
nod32 antivírus 4-et használok, próbaverziót:S de már azon is gondolkodtam h letöltöm az avastot és végigfuttatom, mert úgy hallottam h az jóobb
2010. aug. 24. 22:55
 3/12 anonim ***** válasza:
Avast felismerése... no comment. Próbaverziós nod védelme... dettó. Malwarebytes (előző linkelte) tuti, leszedi, ha windows csökkentett módban futtatsz vele teljes keresést (előtte értelemszerűen nod állandó védelmét lelövöd, adtbázist frissíted)
2010. aug. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Első voltam:


A NOD32 próbaverzió is ugyanolyan értékű, mint a nem próba. Második, gondolj csak bele, hogy ha a vírusirtók próbaverziója, amit kipróbál a user, le lenne butítva, akkor ki venné meg a szoftvert? A próbaverzió arra van, hogy kipróbáljuk a programot; mintegy bemutatja nekünk. De a teljes értékű programot.


Kérdezőnek: Én avast!-felhasználóként mondom, hogy NE! Nem az avast! való gépek pácból való kihozására... Nem biztos, hogy felismeri, és ha mégis, akkor se tuti, hogy kiirtja.

2010. aug. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

23:20 Próbáltam Nodot is, Avastot használok, nem vaktában beszélek. Felismerés tekintetében egyik sem szuperál túl jól. A próbaverziós vírusírtók között pedig nem kevés olyan van, ami pl 100 helyett 70%-os hatékonysággal üzemel önmagához képest. Vagy ez, vagy időkorlát, Nod esetében utóbbi.

Kérdezőnek: esetleg az Avast rendszerindításkori keresése, ami érhet valamit.

Ha semmi nem jön össze, akkor legfeljebb formázás után újrateszel mindent.

2010. aug. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

A kérdéses állományt felraktam VirusTotal-ra.

Semmi. Legalábbis a telepítőre. Az, hogy benne mi van már nem akartam megnézni.

Mindenképpen tanácsos, hogy víruskeresőn belül a Potenciálisan nemkívánatos programok keresése legyen aktív.

A CamSpy ugyanis egy legitim programnak tűnik, az ilyeneket csak külön kérésre szűrik. Ha egyáltalán.

Telepítsd újra.

2010. aug. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A válasz írója 87%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 23:33


Miért használsz olyan vírusirtót, aminek a felismerésével nem vagy megelégedve? Bocsánat, hogy belekontárkodom a kérdésbe, de ezt nem értem.

2010. aug. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Hamis vírusirtót telepítettél, ami maga a vírus.

CamSpy a Google keresőjében: piros karika (WOT) második fertőzött! Cam-Spy.net heimlich Wehbcams...

Lejjebb a Web Cam Spy Kelly Hu Blogjob szintén.

Telepíts a böngésződbe WOT kiegészítőt, az tudja jelezni. (www.wot.com). Van Chrome-hoz és Firefox-hoz is. És senki ne használjon HAMIS vírusirtókat!

2010. aug. 25. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
a CamSpy nem vírusítoó, hanem egy hackprogi, ami feltöri emsn-en a webcamot... de am köszi mindenkinek a válaszokat, kipróbálom az első válaszoló linkjét, hátha jó lesz(:
2010. aug. 25. 09:49
 10/12 A kérdező kommentje:
nah letöltöttem, telepítettem, frissítettem, futtattam, csak azt nem tom h hogy kell csökkentett módban csinálni.
2010. aug. 25. 09:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!