Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Bűncselekmény kalóz játékkal...

Bűncselekmény kalóz játékkal játszani?

Figyelt kérdés
2010. aug. 26. 18:29
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
18:41 maradjon is így :D
2010. aug. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Jajj dehogy az....nyugodtan játsz vele...
2010. aug. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Ha lenne egy kívánságom, az lenne, hogy szűnjön meg a warez:D Én megveszem a játékokat, pedig nem vagyunk gazdagok.Akkor már nehogy Ti ne tudjátok megvenni a játékot.
2010. aug. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
utolsó: képzeld én meg olyan csóró vagyok hogy az egyik ismerősömnek 2 kalóz gammát hogy megrendelje nekem a Zeno Clash-t (2000 Ft)
2010. aug. 26. 18:54
 15/18 anonim ***** válasza:
én szemembe 100ft-ot se ér egy játék se,ha ingyen ott van használom,amúgy nem érdekel túlzottan,de ha játszani akarok és pénzbe kerül akkor irány kaszinó
2010. aug. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
De vegyük azt is figyelembe: például a mára nem népszerű Infinity Ward cégnél dolgozol.Lelkedet, szívedet beleadod az új Call of Duty-ba, hogy minél nagyobb sikere legyen.Kiadjátok de nem kaptok pénzt, mert hát ott van a warez...letöltik, és nem fizetik ki.Ekkor ti csődbe mentek, mert hát nem kapjátok azt az összeget, amiért ti rengeteget dolgoztatok.Ha valaki egyszer játékot gyártana és ő warezt használt, próbálja az ki, hogy milyen érzés az, hogy megvásárlás helyett letöltik...Csődbe mész, és a cégnek vége...
2010. aug. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Ahogy legsűrűbben lebuknak kalóz másolatokkal:

Rendőrségi ügybe keveredik az illető, házkutatás, pc elkobzása. ott kiderül hogy van egy csomó kalóz másolata. Így már kétszeresen sz@rban van, mert ugye van egy eljárás a nyakában + még egy a másolatok miatt. De a kérdésre válaszolva igen bűncselekmény.

2010. aug. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Hintalow ***** válasza:

Nekem már nincs kedvem szórakozni a warezzal (27 vagyok) egyre komplikáltabb a másolásvédelmek kijátszása, jobban mutat az eredeti jűték a polcon stb.

Na persze én sem veszem meg aranyáron az éppen kijővő nagy címeket, a legtöbbjét 1 éven belül töredék áron be lehet szerezni.

2010. aug. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!