Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogyan szerezzem vissza a...

Hogyan szerezzem vissza a facebook fiókom?

Figyelt kérdés
Valaki feltörte a facebook fiókom egy ideje, külföldről. Semmit nem tett a profilomban, nem írt helyettem, nem posztolt, csam belépett egy csoportba. Az adataimat viszont átírta a sajátjára (email, telefonszam, jelszo stb). Így nem tudom visszaváltoztatni az adatokat, mert már az ő által megadott jelszót kéri a facebook. Ha az elfelejtett jelszó opciót választom belepes elott, akkor a citromailre küldd egy emailt, de mivel már 1000 éves a fiók, a citromailt pedig nem is használom, annak nem tudom a jelszavát. Eddig úgy oldottam meg, hogy a telefonomon alapból be voltam már jelentkezve így azon tudtam használni, más eszközökön pedig nem léptem be. Most viszont a telefonomat le kell cserélnem, az új telefonon pedig nem fogok tudni már bejelentkezni. Teljesen reménytelennek tűnik, hogy visszakapjam a fiókom, de tud esetleg valaki segíteni?

2021. júl. 5. 16:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Csinálj egy új fiókot és az újjal jelentsd a régit, hogy "valaki másnak adja ki magát"->"Én".
2021. júl. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Ha muszáj lesz újat csinálnom, akkor mindenképp ezt teszem, csak szerettem volna megúszni, hogy újat kelljen csinálnom és elvesszen a régi.
2021. júl. 5. 18:51
 3/8 anonim ***** válasza:

1-es vagyok.


Sajnos április 26-án egy közeli barátom facebookját is külföldről lenyúlták és neki is újat kellett csinálnia és a régit pedig jelentenie kellett, ami még azóta is le van rendesen tiltva Facebook-felhasználó néven.

2021. júl. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Max ha újat kell csinálnod, nézd a jó oldalát, aki a régi fiókodat letiltotta, az újon ismét elérhető lesz a profilja.
2021. júl. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem. Ha telón be vagy lépve, ott nem tudod megváltoztatni a jelszót/email címet?
2021. júl. 6. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom megváltoztatni, mert az aki feltörte a fiokot átírta az adatokat, megvaltoztatta a jelszot. Igy amikor meg akarnam valtoztatni, keri az altala megadott jelszot.
2021. júl. 6. 12:51
 7/8 anonim ***** válasza:

Akkor ha a telóddal még mindig benne vagy a fiókodba, menj a beállításokba és válaszd a fiók végleges törlését, mert ha nem tudod a jelszavad, ha legközelebb bekéne jelentkezned, ergó nem fogod tudni többé használni a fiókodat.

Ezért ha még a telóddal be vagy jelentkezve, az adatvédelmi beállításokban válaszd a fiók végleges törlését és csinálj egy új facebook fiókot.

2021. júl. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
rj privátban és segítek.
2021. júl. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!