Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mért nem tudok semmit kitöröln...

Mért nem tudok semmit kitörölni? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Amikor megpróbálok valamit kitörölni , vagy csak egyszerűen a jobb egérgombal ráklikkelni akkor ezt írja ki : [link] . Majd miután a bezárásra kattintok azt írja hogy az explorer.exe hibát észlelt , ezért leáll. Ezt követően kilép minden ablakból.


Előre is köszönöm a segítséget.


2010. aug. 26. 22:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Explorer.exe = Windows Intéző + Asztal + Tálca


Ez a Windows megbolondult.


Talán töltsd fel ide a C:\Windows\explorer.exe fájlt:

[link]

Talán vírusos. Ki tudja.

2010. aug. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
"A kapcsolódás sikertelen" :S
2010. aug. 26. 22:18
 3/21 anonim ***** válasza:
A Virustotal.hu-ra?
2010. aug. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
A vírusirtód tudja magát frissíteni? Légy szíves, nyomj rá egy manuálisat. Gyanús, hogy a virustotal nem jelent meg nálad.
2010. aug. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Rendben , megpróbálom . Igen , a virustotal.hu-t nem töltötte be.
2010. aug. 27. 10:54
 6/21 anonim ***** válasza:
Eddigiek alapján vírus a rendszer legmélyén. Ha másolni tidsz, akkor mentsd, ami menthető, aztán újratelepítés, format c
2010. aug. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Mivel a jobb klikk-re is így reagál másolni nem tudok , még a ctrl+c billenytyűkombinációval sem.
2010. aug. 27. 11:38
 8/21 anonim ***** válasza:

Első, 2., 3. voltam:

És alternatív fájlkezelőkkel, például FreeCommander? Próbálj meg azzal adatot menteni!

2010. aug. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Köszi de már megvan :) . Athelyeztem egy külső HDD-re . Mivel másolni nem tudok , ezért "áthúzogattam" a fájlokat.
2010. aug. 27. 14:15
 10/21 anonim ***** válasza:
Valamilyen trójai beleásta magát jó mélyen ebbe az operációs rendszerbe. Nekem is megjelent ez a hibaüzenet, de nagyon gyorsan sikerült megszabadulni a trójaitól. Fagyott kegyetlenül, de nem hagytam, ráeresztettem kikapcsolt Rendszer-visszaállítással az ESET SS-t. Utána persze cserélni kellett a böngészőket, a levelezőt, az összes Adobet. Most már tiszta a gépem.
2010. aug. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!