Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Miért van ez a telómon, hogy...

Miért van ez a telómon, hogy Biztonságos mód, ami a zenelejátszót blokkolja? Esetleg vírus?

Figyelt kérdés
2021. júl. 6. 01:04
 1/8 anonim ***** válasza:

Biztonsági üzemmód bekapcsolása, kikapcsolása android telefonokon [link]


Miért van egy Android-telefon biztonságos módban? [link]

2021. júl. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy már csomószor indítottam újra a telómat, akkor is még mindig nem kapcsol ki a biztonságos mód.
2021. júl. 6. 12:43
 3/8 anonim ***** válasza:
Milyen telefonról vanszó? Pontosan úgy csináltad lépésről-lépésre, ahogyan pl. a 2 fenti linken leíták? És végig próbáltad a kikapcsolás összes lehetőségét (6-7 variáció)?
2021. júl. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Samsung Galaxy A3 és igen végig csináltam a lépéseket.


És az is meglepő, hogy nincs alkalmazás sem a telómon, ami foglalná a tárhelyet.

2021. júl. 6. 13:13
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem tárhelyfoglalás miatt kell törölni az alkalmazásokat, hanem mert valamelyik belekavar a rendszerbe.

Ha a fenti 6-7 féle lehetőségből egyik sem működik, akkor mentsd le az adataidat a telefonról (google fiókba, számítógépre, SD-kártyára) és nyomj a menűben egy gyári visszaállítást.

2021. júl. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Meg volt a gyári visszaállítás, még tegnapelőtt, aztán még ott volt, tegnap elvittem a telómat megnézetni GSM szaküzletbe, azt mondták, hogy jobb oldalt belül, nem kívülről, hanem belül a kikapcsoló gomb beakadhatott és amiatt lép működésbe a biztonságos mód és most, ahogy a telóm kikapcsoltam épp most tünt már el végre a biztonságos mód és most már jó a telómon minden. Facebook, messenger is.
2021. júl. 8. 15:27
 7/8 anonim ***** válasza:

A feleségemnek LG telefonja van, kb. 2 hete cserélték le a régit garanciában. Épp ma kapcsolódott be valamitől, a lányával történt beszélgetés után vette észre. Nem tudjuk a beszélgetés okozta-e, vagy már a beszélgetés előtt is megvolt és valami napközben bekapcsolta.

Kikapcsolta és vissza a telót, ettől eltűnt. De nem tudjuk még, hogy ez így végleges-e vagy visszajön.

2021. júl. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nekem az mondták, amikor elvittem a telóm megnézetni GSM szaküzletbe, hogy a kikapcsoló gomb van belül, nem kívül, hanem belül beakadva és hogy tuti, hogy attól van, mert hogy olyankor szokott bekapcsolódni a biztonságos mód. De én ezt még a mai napig sem hiszem el, hogy az okozta volna.


De 3 napja, már végre normálisan mükszik a telóm és örülök is neki.

2021. júl. 11. 00:08

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!