Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Régi google fiókom email...

Csáó3 kérdése:

Régi google fiókom email címét elfelejtettem és már a telefonszámom sem ugyanaz! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2019 óta nem birok belépni, mivel elfelejtettem az emailt. Van még 1 fiókom jelenleg azt használom, de a másik google fiókom is kéne bizonyos okokból. Nem tudom, hogy ez most hogy működik mert próbáltam már újra kérni az email címet, de hiába. Új telefonszámom van és így eléggé nehéz belépni! Aki ért ehhez segítsen kérem, mivel nagyon fontos lenne!

#Google fiók #email visszaszerzés
2021. júl. 10. 08:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mit csinálj? Egy új fiókot.
2021. júl. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Buktát mert azt szeretem
2021. júl. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bánkódj!
2021. júl. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Új fiókot már csináltam, jelenleg azt használom. De a másik fiók is nagyon kéne, de már felvettem a kapcsolatot egy Smartcom nevezetű izéve oszt jóvan! Azért köszi nektek!

https://www.youtube.com/watch?v=wTfdxU1JoEY

2021. júl. 10. 19:04
 5/5 Alex Fly ***** válasza:
Gondolkozz, hátha eszedbe jut. Mást nem igazán tehetsz...
2021. júl. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!