Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Windows 7 Enterprise-hoz 64...

Zero X kérdése:

Windows 7 Enterprise-hoz 64 Bit Dell, valaki tud kulcsot? Kiírta, hogy lehet hamisítás áldozata vagyok. Fasza! Köszönöm ha valaki tud segíteni!

Figyelt kérdés

2021. júl. 10. 15:35
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Legközelebb vegyél boltban legálisan PRO kulcsot..!
2021. júl. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
Aztán honnan tudna bárki kulcsot? Fogod magad és veszel egyet.
2021. júl. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 CspCsj ***** válasza:
0%

Enterprise aktiválásához úgy tudom KMS szerver kell, mivel ez vállalati kiadás, és mennyiségi licence-szel vásárolható. (ráadásul ideiglenes, mivel legfeljebb 180 naponta ismételni kell)


Ezt otthonra legálisan nem fogod megoldani, - csak ha mondjuk olyan cégnél dolgozol, ahol így aktiválnak.

2021. júl. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
25%

3. ahhoz képest az amazonon is árulta a Microsoft:

[link]

2021. júl. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 CspCsj ***** válasza:

#4:

A leírásban az szerepel, hogy ez csak a telepítőmédia, termékkulcsot nem tartalmaz.

"Please note that this DVD does NOT come with a 25-digit product key that you will need to activate your Windows "

2021. júl. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
14%
Windows7 Pro-t kell szerezned, ez még két évig jó. Enterprice semmire se jó, nekem volt olyan gépem, amin ez volt, le kellett róla venni, mert nem lehetett frissiteni.
2021. júl. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
az akkor van, ha nem aktiváltad. Vagy veszel a még fellelhető készletből vagy utánanézel milyen alternatív programmal tudod aktiválni
2021. júl. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!