Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Milyen vírus okozhatja ezt a...

Milyen vírus okozhatja ezt a böngészőben? Legutóbb Malwarebytes lepucolta, de most nem találja.

Figyelt kérdés

Beírok a keresőbe valamit, és a google találatok között teljesen fals oldalak vannak.

Pl mákos guba keresésére:

Ez van a google-ban: [link] (mindenféle összevissza szavakkal a tartalomnál)

Ha megnyitom, elvisz ide:

[link]

(más oldalaknál máshova visz)


Ez az oldal olyan, mint egy webshop, fizetni pedig egy orosz oldalon lehet.Bármilyen témára kereshetek, a kereséshez kapcsolódó képeket és szavakat szed össze a netről, és vásároltatna.

Hogy pucolhatnám le? A keresőmotorokat próbáltam kitakarítani.

Illegál oldalakat nem szoktunk látogatni, tűzfal van, ötletem sincs, honnan jöhet.

A neten sem találtam semmit róla.

Nagyon köszi a segítséget.



2021. júl. 26. 07:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is jönnek fel ilyen oldalak, pedig nem vírusos a gépem.
2021. júl. 26. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy nem vírus, de akkor mi?

Elég rosszindulatúnak tűnik (orosz oldal szeretné a bankkártyaadatokat), ráadásul kitúrja a helyükről a rendes találatokat.

2021. júl. 26. 18:35
 3/3 anonim ***** válasza:
Böngésződ profilmappáját nevezd át, csinálj új profilt, nézd meg úgy jól működik-e.
2021. júl. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!