Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » A ComboFix és a VundoFix...

A ComboFix és a VundoFix megoldotta, hogy ne legyen üres sor az MSConfig Aut. Induló progik sorában. Letöröltek 7-8 gyanús fájlt. De hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Mert ha lefuttatom a CCleaner-t, épp ezeket a dll-eket akarja javítani, és felsorolja a Hiányzó megosztott dll-ek között, ill. az ActiveX hibák között mindet. Engedjem javítani?
2010. aug. 29. 17:59
 1/3 anonim válasza:

ezt alapból ott rontottad el hogy mindenféle ilyen fixáló, gépgyorsító, tisztító, stb programokat használsz... ezek gyakran elbasznak fontos dolgokat, és igazából semmi értelmük, adtál a szarnak egy pofont.

kérdezed hogy engedd-e javítani a dll-eket, miért mi bajuk van? miért kéne javítani?

2010. aug. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szerintem elég értelmesen fogalmaztam. A fent említett antivir progik letöröltek pár gyanús fájlt, a CCleaner pedig "épp ezeket a dll-eket akarja javítani, és felsorolja a >>Hiányzó megosztott dll-ek<< között, ill. az >>ActiveX hibák<< között mindet. Érzékeli a hiányukat, gondolom.
2010. aug. 31. 16:07
 3/3 A kérdező kommentje:
Ja, és hagytam, hogy javítsa. Semmi gubanc nem lett belőle.
2010. aug. 31. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!