Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Üdvözletem,összeszedtem egy...

Üdvözletem,összeszedtem egy vírust amit nem tudok eltávolítani sem beazonosítani,milyen vírus lehet ez?Illetve hogyan tudok tőle megszabadulni?(lemezek megformázása és Windows újra telepítése megtörtént,de hiába,a vírusirtóm pedig nem talál semmit.)

Figyelt kérdés
A tünetek:időnként a teljes képernyő vagy annak egy része vagy egy ablak kék sakktáblaszerű mintázattal vibrál,időnként a sakktábla mintázat megjelenését követően(pár másodpercig (1-3) szokott tartani)elsötétül a képernyő egy másodpercre majd visszatér a normális kép, a merevlemezek(3db HDD)lassúak lettek,az újratelepítés előtt volt egy összeomlás mikor a windows hibaüzenet közben 4 oszlop kék mátrix volt látható, illetve bevillanó szürke betűk és számok parancssora,Windows visszaállítása alaphelyzetbe opciót választottam,egy idő után eltűnt a mátrix,ez a folyamat meg lett szakítva ezt követően újratelepítettem a Windows10et,de a képernyőm sakktábla szerűen vibrál,fekete lesz pillanatokra,az alkamazások lefagynak,szerintetek menthető még a gépem?:(

#vírus #Kék mátrix
2021. aug. 18. 11:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hardver hiba nem lehet (pl. tápegység?)?
2021. aug. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%
Videokártya probléma.
2021. aug. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem vírus lesz, hanem hardver hiba.
2021. aug. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget,megnézem a hardvereket.
2021. aug. 18. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!