Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Androidon nincs reklámblokker...

Androidon nincs reklámblokker a Chrome-on, biztonsági szempontból érhet "baj"?

Figyelt kérdés
Üdv A gépen van rajta adblock program, de ugye az Androidosra nem lehet tenni, tudom vannak alternatív böngészők amikbe van, de a Chrome kényelmeseb, a Google fiók miAtt pl benne vannak a kedvenceim. Vagy index és társai híroldalakra nézek rá a telón vagy ehhez hasonló netes játékkal játszok. [link] Tehát úgymond semmi extra, komolyabban a gépemen netezek. (itt mint írtam van adblock) , Tehát a kérdés, biztonságilag, lehet ebből baj ha adbloc nélküli Chrome-al netezek telón? (vírusok kémprogram stb,,, elnézést nem vagyok szaki, de a neten sok mindent olvasni... )
2021. szept. 1. 16:47
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
van adblock browser...
2021. szept. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
1 , nézd meg mikor fejlesztették utoljára.... Szerintem ez nem túl jó ha ilyen ritkán jön 1 böngészőre frissítés...
2021. szept. 1. 17:24
 3/4 A kérdező kommentje:
"van adblock browser..." írtam, hogy droidon több böngésző rendelkezik beépített reklám szűrővel, a kérdésem, most a Chrome-ra vonatkozik ahogy a bevezetőbe írtam.
2021. szept. 1. 17:56
 4/4 anonim ***** válasza:
A Google Playon van egy sok vírusirtó, nem is kell megvenni, Free pl. nagyon jó az Eset Mobile Security.
2021. szept. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!