Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » FWOR. Exe, ez akar kommunikáln...

FWOR. Exe, ez akar kommunikálni a gépemmel. Mi ez?

Figyelt kérdés
Két IP címet is kiír, az egyik USA-ban van, a másik Vácon. A gépen rákerestem, és googleban is, de nem találtam semmit.
2010. aug. 31. 06:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Kétlem, hogy ilyen program lenne, hogy fwor, hacsak nem valami célprogram.

Melyik mappában van ez a program? Ha bármelyik Windows mappában, vagy Documents and Setting (azon belül isfőleg temp) mappában, akkor valószinűleg vírus/spyware. De hogy miért pont Vác? Semmi sincs itt, csak a nagy űr :)

2010. aug. 31. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
szerintem is elvan a géped nagyon jól ez az fwor nélkül is,én se hallottam még sose róla és az is biztos,hogy a winnek sincs rá szüksége
2010. aug. 31. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Hát ez az. Nem találom a gépen sehol sem. A tűzfal jelzi csak be minden indításnál. Tiltom, és ennyi. Csak érdekelne, hogy mégis mi lehet ez.
2010. aug. 31. 10:25
 4/18 anonim ***** válasza:

Start futtatás írd be msconfig

Menj az auto indítás fülre és nézd meg ott nincs-e. Ha ott van kapd ki a pipát előle és ok.

2010. aug. 31. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Msconfig-ban sincs semmi, csak a tűzfal és vírusírtó indul. Semmi egyéb. Ha valamit használni akarok, anélkül is megtudom nyitni, hogy induljon a windowsal.
2010. aug. 31. 12:31
 6/18 anonim ***** válasza:
A tűzfal nem írja, hogy hol van ez a fájl? Lehet egyébként rejtett fájl is!
2010. aug. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Nagyon vírusnak tűnik, egy fura nevű fájl akar csatlakozni a netre..

Nézesd át a gépedet a Malwarebytes' Anti-Malware progival!

2010. aug. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Játékprogrammal érkezett kémprogi? Töltsd fel a Virustotalra.
2010. aug. 31. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Ja rejtett fájl is lehet. Ezt csináld: Indítsd el a számítógép keresőjét. Válaszd ki a fájlt vagy mappát lehetőséget és írd be a fájlnevet(FWOR). Nyisd ki a további beállítások fület és jelöld be a rejtett fájlok és mapák belefoglalását. Most indítsd el a keresést. Ha rejtett fájl akkor halványan meg fog jelenni a listában.
2010. aug. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Malwarebytes fut már. Semmit nem talált a gépen a keresés sem, bepipáztam a rejtett fájlokat is.

Zone Alarm tűzfalam van, ott szerepel is. De nem igazán értek hozzá. Lefotózom, hátha..

2010. szept. 2. 09:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!