Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogy kell bekapcsolni az...

Hogy kell bekapcsolni az iphone telefont?

Figyelt kérdés

2021. szept. 21. 22:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Kereső:

[link]

első találat az Apple terméktámogatási oldala:

"Nyomja meg és tartsa megnyomva az oldalsó gombot vagy az Altatás/Ébresztés gombot (az adott modelltől függően), amíg meg nem jelenik az Apple emblémája."

[link]

2021. szept. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem kapcsol be F/72
2021. szept. 21. 23:11
 3/9 anonim ***** válasza:

A #1-es hozzászólásban szereplő terméktámogatási cikkben leírják, mi a teendő ekkor:

"Ha az iPhone-t nem lehet bekapcsolni, elképzelhető, hogy fel kell tölteni az akkumulátort." - a töltés módjáról a mondatban szereplő linken lehet tájékozódni:

[link]


Ha töltés után sem kapcsol be, akkor érdemes megnézni a "Ha az iPhone, az iPad vagy az iPod touch nem kapcsolódik be, vagy lefagyott." linken szereplő útmutatót:

[link]

2021. szept. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
és hol kell feltölteni az iphone akumlàtoràt?
2021. szept. 21. 23:22
 5/9 anonim ***** válasza:

A #3-as hozzászólásomban szereplő első linken le van írva, képekkel illusztrálva.

A készülékhez kapott USB töltőkábel végét beledugod az Iphone aljába, másik végét meg a külön vásárolható Apple USB hálózati adapterbe, majd ez utóbbit bedugod a konnektorba.

2021. szept. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
15%
Most komolyan, arról kell diskurzust folytatni, hogyan kell tölteni és bekapcsolni egy mobiltelefont ?...
2021. szept. 22. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
46%

6-os, hogyan kell feltelepíteni egy kínai nyelven írt programot? Elég, 6-os, az ilyesmit tedd félre, az oldal nem kötözködésre való. Most komolyan, nyugalom, és válaszolj mások kérdéseire, ha ahhoz van kedved, de ne így.


Nem tudhatja mindenki, hogy hogyan kell bekapcsolni, nekem is csak amikor 10.-edikes lettem, lett telefonom, ami azóta az egyetlen telefon, én se tudtam bekapcsolni akkor.

2021. szept. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
72%
ha ez nem kamu kérdés akkor jóisten gyere le
2021. szept. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Pelenkásfiú ***** válasza:

Én is el tudom képzelni, hogy kamu kérdés, de írta, hogy "F/72".

Ha 72 évesen most van a kezében először okostelefon, akkor jogosak a kérdései. Pl. egy régi Nokia után nem feltétlenül kell tudnia felismeri a töltő csatlakozóját sem egy iPhone-on.

Egyébként valószínűleg most került elő valahonnan egy régebbi iPhone és totál le van merülve az aksi, ilyenkor tölteni kell egy ideig, hogy egyáltalán bekapcsoljon.


(Egyébként amikor először láttam az "F/72"-et, azt hittem, hogy ez valami hibakód, amit kijelzett a telefon. :D)

2021. szept. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!