Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Miért van az, hogy a programok...

Miért van az, hogy a programok nem észlelnek internetkapcsolatot? Emiatt nem tudom pl az msn-t se felrakni, vagy pl vírusirtót se tudok frissíteni. /? /

Figyelt kérdés

Körülbelül 4-6 napja a Tar kft ideiglenesen meghalt, több mint 260 településen nem volt net se telefon. Szerintem nincs ehhez köze, de azért leírom hátha valamit ki tudtok hozni.

Vírusírtóvol a nod 32-t futtattam le. Sajnos az Avg-t nem tudom, mert internet kell a telepítéséhez ( Amit a program nem észlel, hogy van). MSNbe amikor beléptem hibaüzenetet írt ki, ha ot rámentem a mégsére vagy a hibajelentés küldésére, akkor kilépett magától. Ha hagytam a hibaüzenetet és mellette msneztem semmi gond nem volt. Ma letöröltem a programot és akkor láttam, hogy még újratelepíteni se tudom, mert a "wlm_14.0.8089.726_master.exe" nem észlel internetkapcsolatot.


2010. szept. 4. 23:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Fel kell hívni mielőbb a szolgáltatót, lehet bőven kábelhiba is.
2010. szept. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!