Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » NOD32 vírusirtó letörölte a...

NOD32 vírusirtó letörölte a utorrentet a gépemről, mit thetnék?

Figyelt kérdés
Felkerült a gépemre a NOD32 Antivirus, ami letörölte a utorrentet. Utánanéztem, állítólag vírusnak nézi. Próbáltam újra letölteni a utorrentet, de nem engedi telepíteni. Esetleg valamit a NOD-on vagy a utorrenten belül kéne külön engedélyeznem, hogy működjön? Vagy ez már esélytelen? Ha nem megy, tudtok valami alternatívát, ami működhet (másik torrent kliens)?

2021. nov. 26. 10:56
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Mert az is, azaz egészen pontosan spyware. Tedd fel a qBittorrentet helyette, az nem kémked.
2021. nov. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Jól tette..! :-)
2021. nov. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Persze, simán lehet, hogy az, nem is ez a bajom :) Csak egy korábbi vírusirtónak nem volt vele baja...

Köszönöm a segítséget, ez a qBittorent jónak tűnik :)

2021. nov. 26. 11:13
 4/7 anonim ***** válasza:
81%

Amúgy, ha nem hiszel a vírusirtónak, beteheted a nod kivételek közé.

Néha vannak fals riasztások, ilyenkor rád van bízva hogy mit teszel...

2021. nov. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jobb a békesség, annyira amúgy sem értek a dologhoz :)
2021. nov. 26. 12:18
 6/7 anonim ***** válasza:

Aztán majd kapsz egynémely vírust, szóljál. Egyébként ezt a NOD-ot a hivatalos honlapról telepitetted? Ha nem, az is oka lehet.

[link]

2021. nov. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A NOD online scanner mindig leszedi-ott nem lehet kivételeket beállítani- ha végez visszatelepítem.
2021. nov. 27. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!