Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » HackTool:Win32/AutoKMS-t...

HackTool:Win32/AutoKMS-t talált a Windows defenderem.Ez akkor most trójai vítus?

Figyelt kérdés
Eredeti rajta a windows.Szerettem volna eltávolítani de nem engedi "hiányos elhárítás"

2021. dec. 8. 20:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hogy kerül a gépre autokms ha eredeti a windows?
2021. dec. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom.Egyáltalán mit jelent ez a program?
2021. dec. 8. 20:49
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha a KMSpico rajta van, akkor nem eredeti az a Windows.

Ez egy aktiválóprogram, azért van, hogy a Windowst ne kelljen aktiválni.

Nagyon sok vírusos verzió van belőle a neten, de a nem vírusos, tiszta KMSpico-ra is ezt írja ki a Defender, ami egyébként érthető, hogy erősen belenyúlkál ez a program a Windowsba.

2021. dec. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy olyan program ami a nem jogtiszta liszenszelt Windows-t jogtisztának tűnővé "hamisítja". Szóval tuti 110% biztos van benne hogy eredeti liszenszelt Windows van a gépeden?
2021. dec. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hát egy közösen használt gépről van szó ami ezer éves szóval nem tudom,hogy volt e újratelepítve vagy ilyesmi.Ezer éve vettem vaterán egy csomagot(word,powerpint stb) esetleg azzal lehet a baj?Vagy ha nem vagyok benne miztos hogy eredeti a windows van ahol le tudom ezt ellenőrizni hogy mi az igazság?
2021. dec. 8. 20:59
 6/11 A kérdező kommentje:
Fenn áll a veszély hogy loptak tőlem adatokat(ami egyébként szintén nem tudom mit jelent csak tényleg nagyvonalakban beszélek igyekszem bocsi😅)
2021. dec. 8. 21:02
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor elég sanszos hogy az a Windows a gépeden nem eredeti.


A KMSpico-ba lehet ténylegesen kártékony kód is, de ha nincs, akkor is kártékony szoftvernek fogja jelezni a defender.

2021. dec. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
A Windows lehet eredeti, ha KMS-sel "csak" az Office van aktiválva.
2021. dec. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Szóval mit csináljak szerintetek?
2021. dec. 8. 21:24
 10/11 anonim ***** válasza:
30%
Ha nem tudja eltávolítani, akkor vagy megveszel egy vírusirtót vagy újratelepíted az egész rendszert(lehetőleg legális aktiváló kóddal). Amúgy én is vásároltam egy office '19-et, pont egy hete 2000 fornyákért és nem kaptam be vírust.
2021. dec. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!