Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Kaspersky vásárlás... Mi...

Kaspersky vásárlás... Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

"2 eszköz, 2 év" csomagot akartam venni, de a kártyaadatok beírása után egy hibaüzenet jelenik meg, miszerint illetéktelen kártyafelhasználás történt. Hiába minden, nem működik, pedig többször megpróbáltam. Szerintetek mi lehet a gond?

(Innen próbáltam: [link]



2021. dec. 29. 15:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az európai bankoknál kötelező a kétfaktoros hitelesítés alkalmazása, a bolt ahol fizetni akartál ezt nem támogatja, ezért a bank elutasítja a tranzakciót. EU-s kártyával már csak olyan boltban fizethetsz tavaly szeptember óta ami támogatja ezt, az EU-s elfogadóknak kötelező is támogatnia, de más országban nem biztos, hogy támogatják még, így ott nem tudsz fizetni.
2021. dec. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Őszintén, ha már megvetted, akkor... nem biztos, hogy volt értelme. Ha még nem tetted, akkor ne is tedd.


Olvass el egy pár kérdést itt, ezen az oldalon, illetve más oldalakon is. Prohardver fórum, reddit, stb. továbbá javaslom az alább belinkelt videót, ha beszélsz angolul. Engem meggyőztek.


Nem biztos, hogy egy átlag felhasználónak szüksége van egy harmadik fél által kínált "vírusirtó" termékre.


https://www.youtube.com/watch?v=EqI-7w8AYGg

2021. dec. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%
Nekem nagyon jól bevált az Eset Internet Security, 30 napig ingyenes, aztán csekken is fizethetsz. Kedvezmények is vannak, pl. diákoknak, nyugdijasoknak stb. Ha nem bízol a Windows Defenderben, akkor ezt a licenszet vedd meg egy évre.
2021. dec. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%
2021. dec. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]

Válassz 3év 10 eszközt, és 26391 Ft-ot kell fizetni érte. Nagyon jó áron van, és szerintem jó víruskereső és fenyegetés elleni védelem...

Ha tudsz ár/érték arányban jobbat, szólj!

dec. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!