Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogyan tudom megváltoztatni a...

Szabó Zoltán 47 kérdése:

Hogyan tudom megváltoztatni a biztonsági telefonszámot a Google fiókban, anélkül, hogy régi telefonszámomra kiküldött biztonsági kóddal keljen igazolni magamat ?

Figyelt kérdés
Egy régen használt google fiókomban szerettem volna jelszót cserélni. (Szerencsére még emlékeztem a régi jelszóra és be tudtam lépni) Szeretném a jelszót arra cserélni amit mostanában használok. Viszont jelszócsere előtt SMS-el akarja igazoltatni a személyemet. Az SMS pedig a régi telefonszámomra megy (Hogy örülhet az aki esetleg azóta megkapta a régi telefonszámomat). Meg akartam változtatni a biztonsági telefonszámomat, de ahhoz először a régi telefonszámra megy ki SMS, és ha az odament kódot beírom csak akkor tudom módosítani a telefonszámot is. Hogyan tudom megoldani egyrészt a biztonsági telefonszám cseréjét, másrészt a jelszó cserét ? (Sajnos a Google semmilyen ügyfélszolgálatot nem működtet, ahol esetleg telefonon vagy e-mailben érdeklődhetnék)

2022. jan. 14. 11:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Nincs megadva biztonsági e-mail a google fiókodhoz? Mert akkor lehet azt is ki lehetne választani. Sajnos lehet, hogy ha most adnád meg a hozzáadáshoz is kéne a régi telefonszám.


[link]

2022. jan. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kapcsolattartói e-mail cím van, és azt nem engedi választani.
2022. jan. 15. 09:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Már a harmadik szolgáltatónál vagyok, számhordozással, de 30 éve ugyanaz a telefonszámom. Nem is értem, amit kérdezel :-)
2022. jan. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3/3 anonim ! A magyarázat a következő, hogy megértsd: A szolgátatók között lehet hordozni a számot, de a munkehelyek között nem.
2022. jan. 25. 09:09
 5/5 anonim ***** válasza:
#3-as, (ha jól értem akkor) az a gondja a kérdezőnek, hogy a telószám amit megadott igazából nem a sajátja volt, illetve nem frissítette időben saját telószámra és most ugye ezt nem tudja megtenni, mert a frissítéshez a régire küld értesítést.
2022. jan. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!