Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » (Google authenticator probléma...

(Google authenticator probléma) Akkor mivan ha megvannak a QR kódok, de viszont nem próbáltam ki őket és az első kódot sehogy sem akarja beolvasni?

Figyelt kérdés
Elmentettem a QR kódokat egy telefonra amit nem használok semmire sem, de viszont abba a hibába estem hogy nem próbáltam ki a kódot. Most viszont így elveszett az összes fiókom ugyanis nem olvassa be sehogy sem a telefonom a QR kódokat (2 van). QR kódot átlehet valahogy konvertálni a karakterekre? Esetleg az megoldás, hogy beruházok egy "jobb kamerás" telefonra vagy az nem számít?

2022. jan. 25. 11:47
 1/3 A kérdező kommentje:
Tényleg már mindent próbáltam és biztos nem a felbontással van a baj, mert próbáltam laptop kijelzőn, még kivetítettem a tv-re is és onnan sem olvassa be...
2022. jan. 25. 11:50
 2/3 anonim ***** válasza:
Én nem értem, mit akarsz a QR kódokkal. Azt egyszer kell beolvasni, amikor az authenticatort társítod a fiókkal, utána el lehet felejteni, szerintem le is járbaz érvényessége egy idő után. De a kód mellett szokott lenni más módszer is, hogy a fiókot társítsd az authenticatorral.
2022. jan. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Fiókokat akarok importálni, 2 qr kódot kapok, az 1. sehogy sem scanneli be akárhogy távolítom, közelítem a telefont. 2. qr kódot beolvassa mert azt írja, hogy scanneld be az elsőt
2022. jan. 25. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!