Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Az Antimalware Service Executa...

Az Antimalware Service Executable sok memóriát használ, hogyan tudnám ezt lecsökkenteni?

Figyelt kérdés
Amikor megnyitom a feladatkezelőt akkor látom, hogy a fent említett program általában 100-150 mb memóriát használ, ami kifejezetten zavaró mert közben nem futtattom, már néztem róla videókat, olvastam a microsoft fórumán hogyan lehetne kikapcsolni, pl. a beállításszerkesztőben (windows gomb + R regedit parancs) a Windows Defender mappában egy új "dolgot" hoztam létre ahova a DisableAntiSpyware szót kellett névnek megadni, ezt megcsináltam, a Windows Biztonság nevű alkalmazásban ki is kapcsolta teljesen a Defendert (valós idejű védelem stb.) de az Antimalware Service Executable még mindig fut. Hogyan tudnám leállítani a programot, vagy csökkenteni a memóriahasználatot?

2022. jan. 29. 12:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Gondolom ki kell kapcsolni a vírusvédelmet, de ezt nem ajánlom. Nálam viszonylag ritkán fut.
2022. jan. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezt pontosan hol tudom megtenni? Mert van rendes vírusirtóm, Malwarebytes
2022. jan. 29. 14:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Elvileg a tálcádon van egy pajzs-alakú ikon, kattints arra, vagy a Gépházban menj a Frissítés és biztonság > Windows biztonság lapra, innen rád bízom. Nem biztos, hogy ez megoldja a problémát, még nem próbáltam ki.
2022. jan. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ de sajnos nem segített.
2022. jan. 29. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!