Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ugye csak én gondolom túl?...

Ugye csak én gondolom túl? Kicsit megijedtem!

Figyelt kérdés
Ma a testvéremmel jöttünk haza és a buszmegállonál kettő 19 éves fiú megállított minket. Jól voltak öltözve és azt mondták Budapesten lesz valamit modell lehetőség influenszer meg sminkelés asszem. Utána elkérték tőlünk a telefonszámunkat a nevünket és anya nevét és számát. Én meg olyan hülye voltam hogy megadtam. Ugye nem fog semmi történni? Azt mondták beszéljük meg itthon és majd hívnak azért kell nekik. Remélem csak én gondolom túl. Nagyon félek hogy feltörik a telefonom vagy valami. Ti veletek nem volt ilyen?

2022. febr. 18. 14:54
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nehezen tudom elhinni, hogy nem arról van szó. Egy ismerősöm 18 évesen elment egy ilyen modelliskolába, aztán kapott is munkát. Egy-két hónapig, aztán az egyik fotós azt mondta, vállaljon többet. Prostitucióról volt szó. Persze tiltakozott, a barátja mit szólna stb., erre a fotós jól megütötte. Ez nem hiányzik senkinek sem.
2022. febr. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!