Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Fel lett törve a hálózaton...

Fel lett törve a hálózaton található összes eszköz, telefon, PC, tablet. Hogy lehetne innen kiirtani ezt a személyt?

Figyelt kérdés
Igen, tényleg fel lett törve. PC-n csináltam teljes keresést, ami átvizsgálja az egész gépet, vírus, rootkit, stb. Néztem feladatkezelőben valami olyan dolgot, ami nem odaillik, rengetegnek utána is olvastam neten, hogy mi odavaló, mi nem. Wireshark-kal figyeltem a netet, rengeteg IP címet átnéztem belőle, és mindegyik valós céghez tartozik. Azt is megnéztem milyen eszközök vannak a hálózaton csatlakozva. Semmi eredmény. Ugyanúgy szórakozik az illető az egerem DPI-jával Lol-ozás közben. Teamfight közben elállítja 6400-ra, majd vissza 1200-ra. Csak játék közben fordul ez elő, máskor nem. Más játékban is elállítja, de akkor szereti állítgatni a legjobban, mikor Lol-ban teamfight van.

#hacker #hálózat biztonság
2022. márc. 15. 00:13
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Már a multkor is kiírtad ezt az elmebeteg paranoid skizofrén kérdését a Lol-os PDI átállítós nagy hakkermenekkel, és már ott sem talált értő fülekre a kis meséd. Akkor ez nem tűnt fel?


Húzd ki a netkábelt. Akkor tuti nem törnek fel.

2022. márc. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Tedd fel a pcforum.hu-n a kérdést addig hozok popcornt. Mellesleg én voltam az egyetlen aki írt használható dolgot is. Szívesen.
2022. márc. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Látom itt ez a téma olyasmi kategóriában van, mint az, hogy valaki UFO-t látott.
2022. márc. 15. 13:50
 14/16 anonim ***** válasza:
Pszichiáter még mindig nem látott?
2022. márc. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Hozzátenném, hogy sokáig én sem akartam ezt elhinni. Pontosan ezeken alapozva, amiket itt írnak, hogy "Mert ki lenne kíváncsi rám?", "Miért törnének fel?", "Biztos nem törtek fel".

Aztán voltak más olyan dolgok is, amiket már máshogy nem lehetett magyarázni, csak azzal, hogy tényleg feltörtek.

2022. márc. 15. 14:54
 16/16 anonim ***** válasza:
0%

Ezt telepítsd fel nem lesz gondjaid:

[link]

2022. márc. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!