Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mennyire biztonságos telepíten...

Mennyire biztonságos telepíteni a Wargaming.net játékait?

Figyelt kérdés
Olvastam a magyar Wikipédián, hogy Fehéroroszország fővárosában, Minszkben van a fejsztőközpontja a Wargaming.netnek. Mivel Fehéroroszország öléggé kollaborál Oroszországgal, így nem tudom eldönteni mennyire biztonságos telepítsem például a World of Tanks-t.

2022. ápr. 21. 14:28
 1/5 A kérdező kommentje:
*fejlesztőközpontja
2022. ápr. 21. 14:29
 2/5 anonim ***** válasza:
70%

" Mivel Fehéroroszország öléggé kollaborál Oroszországgal, így nem tudom eldönteni mennyire biztonságos telepítsem például a World of Tanks-t."

És ezzel elkövetsz egy logikai hibát: olyan ez kb. mintha nem vásárolnál (vagy meggondolnád a vásárlást) egy olyan kisboltban, ahol orosz a tulajdonos (pedig már évtizedek óta Magyarországon él, folyékonyan beszél magyarul és akár az is lehet, hogy nem szereti Putyin politikáját).

Innen már csak egy kis lépés a rasszizmusig, a megbélyegzésig ("ejnye! már megint fehérorosz terméket vásároltál!" - nem ismerős ez valahonnan? "kristályéjszaka" például?)

2022. ápr. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#2: Tuk vagy. Falun lakok, itt nincsenek orosz boltosok. Csődbe is mennének, ha itt próbálkoznának üzletelni.
2022. ápr. 21. 14:51
 4/5 anonim ***** válasza:
76%

"Tuk vagy."

Tessék kérlek? Milyen problémád van?

Vagy kötekedni próbálsz? Az argumentum ad hominem (a személyeskedés) mocskolódás a gyengék fegyvere.


"Falun lakok, itt nincsenek orosz boltosok."

Egyrészt a téma szempontjábol irreleváns hol laksz.

Másrészt mint írtam: "olyan ez kb." - szóval ez egy szemléltető példa.


"Csődbe is mennének, ha itt próbálkoznának üzletelni."

Csúf tulajdonság egy másik embert származása alapján beskatulyázni.

Innen már csak egy tyúklépés a pogromokig, a nyilvános akasztásokig, a koncentrációs táborokig. Mondom: "kristályéjszaka". (Mostanság Németországban - de az USA-ban vagy Kanadában is - már vandálok rongálják az orosz boltokat - jó náci szokás szerint).

2022. ápr. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Drága uram

Töltsed le nyugiba a wargaimng játékait, semmi ártó szoftver nem jön velük.

Ha meg azért félsz mert maga a vállalat fehérorosz, nyugodt lehetsz, ők maguk is elhagyták az országot, nem értenek egyet a háborúval

2022. máj. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!