Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ma szóltak nekem, hogy valaki...

Ma szóltak nekem, hogy valaki feltörhette az instámat. Nem az én instám volt, amit találtam, de az én nevemre készítették, az én képeimet használja, az én ismerőseimet szedte össze és pénzt kér meg hasonlókat az instáján az illető?

Figyelt kérdés
A kérdés az lenne mit tudok tenni ebben az ügyben, hogy minél hamarabb vége legyen? Pár ismerősöm jelentette azzal, hogy másnak adja ki magát, én is megtettem, de még semmi változás nincs az ügyben és ez eléggé zavaró. Mit tudok tenni ebben a helyzetben?

2022. máj. 1. 08:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Rendőrségi feljelentés.
2022. máj. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Biztos ami biztos, értesítsd az összes ismerősödet a csalás tényéről, nehogy valaki fizessen a baromnak, főleg azokat akiket úgy gondolod, hogy bedőlhetnek.
2022. máj. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!