Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Valaki megváltoztatta a...

Valaki megváltoztatta a facebook jelszavamat, és nem tudok belépni, mi a teendő ilyenkor?

Figyelt kérdés
Sajnos slussz poén a dologban hogy 15 éve még egy olyan freemail-os email-el regisztráltam, aminek a jelszavát mára elfelejtettem. Mivel nem adtam meg a facebookon telefonszámot, ezért mobilon se tudnak engem azonosítani. Valaki mesélte, hogy személyivel ezt meg lehet oldani, de nem találok semmi ilyen opciót az interneten. Segítséget előre is köszönöm.

2022. máj. 9. 20:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csinálj egy új profilt és jelölgesd vissza a régi profilodon meglévő ismerőseidet.


Régebben még 5-10 évvel ezelőtt jóval könnyebb volt a Facebook fiókok feltörése, mert akkor még nem volt ilyen biztonságos a platform rendszere.


De most már csak új profilt kell regisztrálnod és visszajelölgetned a régi FB profilod meglévő ismerőseidet.

2022. máj. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
rengeteg emlék van a régi profilomon, amit nem hagynék veszni (párbeszédekben, csoportokban elmentett formában). Tényleg nincs erre valami megoldás?
2022. máj. 9. 20:52
 3/3 anonim ***** válasza:
Esetleg nem maradtál véletlenszerűen valamely telóddal még bejelentkezve maradva, mert ha szerencsére igen, akkor még nincs veszve a dolog és a telód készülékéről megtudsz adni a beállításokban telefonszámot, hogy a bejelentkező kódot a telefonszámodra küldjék, ne pedig a freemail-os e-mail címedre, amelynek dettó nem tudod a jelszavát.
2022. máj. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!