Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » A YouTube fiókom előzményeiben...

A YouTube fiókom előzményeiben olyan videók vannak, amiket nem én néztem meg, lehet vírus?

Figyelt kérdés

Beléptem a YouTube fiókom előzményeibe és az elmúlt napokban napi szinten 20 videó is van, amit nem én néztem meg. Változtattam jelszót, van kétlépcsős azonosításom, semmi nyoma, hogy bárki belépett volna a fiókomban és én sem léptem be más eszközéről. Jelenleg a mobilom és a laptopom az egyedüliek, ahol be vagyok jelentkezve Google, YouTube fiókokba. Olvasom, hogy Xiaomi mobiloknál volt ilyenre példa, de van erre érdemi megoldás? Valaki találkozott már ezzel? Valami hiba lehet vagy valami random nézettséget, random videókra a háttérből generáló vírus?


Látom, hogy van hasonló kérdés, de nekem jelszóváltoztatás után is ugyanúgy generálja tovább a random videókat az előzményekben. Nem adtam el semmilyen számítógépet, telefont, ahol valaha is be voltam jelentkezve. Minden volt-eszközöm nálam van, használhatatlan már és kijelentkeztettem utólag őket a fiókjaimból.



#YouTube #előzmény #random videó #youtube vírus
2022. máj. 18. 10:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Automatikus lejátszás bekapcsolásával átugorhat az oldal más ajánlott videókra, ami ugyanúgy előzménynek számít ha elindult.
2022. máj. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A napokban nem használtam huzamosan a fiókomat, csak 1-2 videót néztem meg és utána be is zártam a YouTube-ot. Itt egymás után van naponta vagy 20 végignézett videó, ilyen teljesen random kínai zenei videók, stb.
2022. máj. 18. 12:08
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Van egy új funkció youtubeon, ami elég idegesítő. Ha telefonon pörgeted a kezdőoldalt és megállsz valamelyik videónál akkor nem csak a kezdőképet mutatja,hanem elkezdi játszani a videót( hang nélkül ) és ezt is menti az előzményekbe.


Elég fos, lehet nálad is ezek vannak a listában.

2022. máj. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
3, Azt ki lehet kapcsolni valahol, én is megtettem.
2022. máj. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ez is szuper ötlet lenne, de sajnos ezeket a videókat még sosem láttam, ilyen módon sem. Fel sem dobta őket, abszolút nem az én érdeklődési köröm. Illetve a videók neve is kínai, japán stb. a kezdőoldalamon sem láttam ilyeneket, ajánlóban sem, sehol. Illetve az előzmények úgy jelzi, hogy ezek a mentett videók végig vannak nézve. Amiket ténylegesen én néztem és mondjuk nem néztem végig a "piros csík" is ott állt meg, ahol leállítottam a videót.
2022. máj. 18. 13:02
 6/6 A kérdező kommentje:
Friss: annyit sikerült kiszűrni, hogy valahogyan a Microsoft Edge csinálja valamiért ezt. Semmilyen más böngésző használata esetén nincs meg a probléma. De még mindig nem tudom mi lehet a megoldás rá.
2022. máj. 18. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!