Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » AVG Internet security kikapcso...

AVG Internet security kikapcsolása/törlése?

Figyelt kérdés

Az AVG i.s.-em "meghülyült",a gép indulásakor a feladatkezelő szerint 100%-ra (AVG service) pörgeti a négymagos processzort lefogva a gépet,a RAM-ot is zabálja.Egy idő után lejjebb megy de bármikor újra beindul.

Meguntam,megpróbáltam leállítani a jobb alsó sarokban a jobb klikkel-nem reagál rá,

Feladatkezelőben folyamatok,feladat befejezése-nem reagál rá,

Feladatkezelőben indításkor automatikus indulás tiltás-nem reagál,

Vezérlőpult-program eltávolítása-elindul a folyamat,felteszi a kérdéseit hogy tényleg-e,miért stb.megjelenik a csík hogy folyamatban van az eltávolítás-majd úgy marad,nem távolítja el,újra próbálkozásnál "Várjon amíg befejeződik a jelenlegi program eltávolítása vagy módosítása."Órák múlva vagy a gép újraindítása után is.

Indító exe kitörlése,nem engedi még rendszergazdaként sem.

Az AVG programon belül nincs lehetőség a leállításra.

Ötletek hogy mit lehet még tenni az eltávolításért?



2022. máj. 24. 16:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Kérdező, én megpróbálnám, csökkentett módban eltávolítani.
2022. jún. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!