Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogyan tudnék belépni a...

Hogyan tudnék belépni a gépemre, elfelejtett jelszóval?

Figyelt kérdés
Elfelejtettem a jelszavam Windows Vista Home Premium gépen. Már próbáltam az Ophcracket, a loginnow-t de egyik se használt. Csökkentett módban is próbáltam már elindítatni, veszettül nyomkodtam a ctrl+alt+del-et az se segített. Mit tegyek? Kérlek segítsetek! Köszi!
2008. dec. 19. 16:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Neked annyi minek jelszó semmi értelme persze ha otthon hsználod hallotam már erről az estről az eggyik haveromnak is így volt elkellet vinnie szervízbe ott leformázták neki és jó volt neked is ezt ajánlom.
2008. dec. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
38%
Hiren's boot CD-t szerezd be ( letölthető a netről) erről bebootolva van sok crackelő progi, ami kiröli a jelszót. Mint szakmabeli mondom ,h a Windows biztonsága az nagyon gyenge, a Vistát annyira nem ismerem, az kicsit erősebb ,de törhető az is.
2008. dec. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
18%

#Backdoor a Windows XP-ben

A Windows XP készítoi hagytak egy ’hátsó ajtót’ arra az esetre, ha be szeretnénk jelentkezni a rendszerbe rendszeradminisztrátorként, és elfelejtettük volna jelszavunkat. A hátránya a dolognak annyi, hogy ezt bárki megteheti.

Kapcsoljuk be a számítógépet, és figyeljünk rá, hogy a Boot-menü bejelentkezzen, ezt az F8 billentyu lenyomásával érhetjük el. Ha a Boot-menüben vagyunk, nyomjunk még egyszer F8-at, ennek hatására további Windows indítási opciók jelennek meg. Figyeljük meg, hogy a rendszeradminisztrátor jelszava üres.

Válasszuk az opciók közül a Biztonsági módot a Windows indítására. A bejelentkezés ebben a formában csak rendszeradminisztrátorként lehetséges. Ezután legyünk türelemmel, amíg a Windows elindul a fent említett módban. Következo lépésben megjelenik a bejelentkezo képernyo, ahol ki kell választanunk a rendszeradminisztrátor opciót egérkattintással. Ez az indítási mód, csak alapszíneket használ, ezért kissé komikusan nézhet ki a képernyo, de ami fontos, hogy bejutottunk a rendszerbe bármiféle jelszó beírása nélkül. Itt aztán igényink szerint új jelszót írhatunk a korábbi helyett, bízva abban, hogy többé nem felejtjük el:)

aszem XP SP3-ban már nem müködik :(

2008. dec. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2008. dec. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!