Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » A bankkártya információt...

A bankkártya információt honnan tudnák meg tőlem? Miért jött az a hír valamelyik portálon, hogy sokaknak veszélyben lehet a bankkártyája?

Figyelt kérdés
Komolyan, én csak akkor tudok kivenni pénzt, ha tudom a PIN kódot, vagy online vásárlás esetén kapok SMSt, ami csak pár percig jó, úgyhogy kell a telefonom is hozzá. Akkor mit és hogyan lopnak el tőlem?
2022. júl. 16. 19:19
 1/4 anonim ***** válasza:

kérésre megadod a kartyaszámot,

és már tudnak is vásárolni a terhére.


ha még a civ számot is akkor annyi..

2022. júl. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"sokaknak veszélyben lehet a bankkártyája"

Meg kell érezni amikor valaki kotorászik a farzsebedben levő pénztárca után...

2022. júl. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
27%
Legközelebb ne írd rá a kártyára alkoholos filcel a pin és cvc kódodat..
2022. júl. 17. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne vegyél 2 euróért rollert a facebookról. Az erős ügyfélhitelesítés csak Európán belül kötelező. Megadott 2 eurósra a kártyadatokat aztán terhelnek 250 eurót. A 2 eurós után. Mondjuk ebben a Raiffeisen elég fasza már sok 2 eurós sem jön össze, mert leblokkolják a kártyát. Pótkártya 1440 ft utána, de őrülhet az illető, hogy csak annyi Az Amazonnak pl. ha jól tudom nem csak 3Ds nem kell de még CVV sem.
2022. júl. 17. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!