Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hol lehet egy jó vírusírtót...

Hol lehet egy jó vírusírtót letölteni?

Figyelt kérdés
2008. dec. 21. 12:31
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
94%
Az 'Avast' nevűt javasolom. Keress rá a nevére, és töltsd le a gyártótól. Ingyenes (a kezdő verzió).
2008. dec. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

vagy a nod32, eset.hu ról ingyenesen letöltheted, havontra kell hozzá kérned kódot, de gyorsabb és jobb mint bármelyik másik írtó, és a gépet sem fogja annyira mint az avast.


ha venni akarsz, akkor még a kasperskyt is ajánlanám. :)

2008. dec. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
83%
A NOD tényleg olyan frissítgetős, vagy 1 hónapos próbaverzió után meg kell venni, vagy kitörőlni?
2008. dec. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
70%

Nagyon jó vírusölő az AVG is. Ingyenes!

[link]

2008. dec. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
75%
Egyetértek, az AVG tényleg nem rossz, de mostmár nem is kicsi (igaz annyira sose volt). Kissebb teljesítményű gépekre nem az AVG ajánlott.
2008. dec. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
87%
Én is az Avast-ot ajánlom.Az a legjobb vírusirtó tapasztalataim szerint.
2008. dec. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
74%
Az avast! a legjobb szerintem is! A Nod32-őt pedig nem ajánlom. Az mindent megtalál csak a vírust nem.
2008. dec. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

A NOD tényleg olyan frissítgetős, vagy 1 hónapos próbaverzió után meg kell venni, vagy kitörőlni?


pc world, gamestar <- ingyenes kódot találsz benne

vagy jársz jó fórumokra ahova mindig ki van írva a kód

vagy kérsz az esettől új licenszt.

vagy crackeled :)

2008. dec. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
51%

Az avast! a legjobb szerintem is! A Nod32-őt pedig nem ajánlom. Az mindent megtalál csak a vírust nem.


ezt mégis hol álmodtad?


hír a nod32 oldaláról:


52. alkalommal szerzett VB100% díjat a NOD32

2008.10.09.



A Virus Bulletin szeptemberi tesztjén az ESET megszerezte 52. VB100% díját. A laboratórium Windows 2008 Server platformon tesztelte a vírusirtókat, melynek során a NOD32 ismét kitűnő eredményt ért el.


A minősítés megszerzéséhez az ESET NOD32 antivírus rendszernek minden károkozót fel kellett ismernie, miközben nem produkálhatott egyetlen téves riasztást sem a teszt során. A vírusirtó teljesítette a követelményeket, és megszerezte újabb VB100% minősítését, amivel továbbra is tartja a VB tesztek rekordját.


ilyet hol tud az avastod? segíteni kell, nem ökörködni. sok múlik a vírusírtón!

2008. dec. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Nos mindenkinek más a tapasztalata ahogy látom. Hogy fokozzam a helyzetet..:), nekem F-Secure-m van, és jónak vélem. Viszont van a NOD-nak online vírusellenőrzése. Az F-Secure-t kikapcsolom, és néha lefuttatom azt. Ajánlják, hogy több vírusírtót is használj, így nem kell uninstallni a régit, csak a NOD futásáig kikapcsolni, aztán vissza. Nekem ez a párosítás jött be. NOD online>>>

[link]

2008. dec. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!