Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Facebook nélkül használom a...

Facebook nélkül használom a messengert. Felugró ablakban írja, hogy frissítse a biztonsági beállításait, vagy szeptember 1-én törlik. (?)

Figyelt kérdés

Képernyőkép: [link]


Mi a teendő ilyenkor?


Ja, és a kezdés gombra nyomok, üres oldalt ad. Pontosan ezt:

[link]


2022. aug. 8. 10:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


A Meta nemrégiben módosította a feltételeit. Messenger fiók csak Facebook fiókkal hozható létre.


Úgy tudom, hogy lehet valahogy messenger fiókot összekötni Facebook fiókkal , de pontosan nem tudom, hogy kell.

Utána nézek

2022. aug. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi! Az jutott még eszembe, ha ugyanazzal a telefonszámmal létrehozok egy fb fiókot, az működhet?
2022. aug. 16. 21:45
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia ismét!


Azthiszem 2 fb fiók telefonszáma sajnos nem lehet ugyan az.


Viszont ha csinálsz egy email fiókot ugyan azzal a telefon számmal akkor működhet.


De ha nem akarod már ezt a fiókot megtartani akkor diaktiválhatod és akkor is tudsz ugyanezzel a telo számmal csinálni.

2022. aug. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia!

Van egy olyan opció, hogy csinálsz egy Facebook fiókot, majd azt inaktiválod és rámész a beállításoknál arra, hogy "fiók inaktiválása a messenger megtartásával" vagy valami ilyesmit ír. Így megmarad a messengered, maga a Facebook fiók megszűnik, tehát ott ha beírják a neved nem találnak meg. Én is így használok messengert.

2022. nov. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!