Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Eset Smart Security-ban...

Eset Smart Security-ban hogyan lehet feloldani egy fájl folytonos törlését? (jobban elmagyarázva lent)

Figyelt kérdés
Van egy fájlom ami nem vírusos (de most komolyan) de ugyebár mindig kitörli mert ő a drága kis fejével azt mondja hogy "Hmm..hát ez nem jó"! A lényeg hogy van-e rá lehetőség hogy ne kapjon engedélyt arra hogy babráljon vele, tehát arra nem figyel bármi is az (de csak arra nem)! A válaszokat előre is köszönöm ;)
2010. szept. 23. 19:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Rendesen beállítottad ezt az ESS-t? Tűzfal, vírus- és kémprogram védelem, email-védelem? Melyik blokkolja? Rendszerfájlt nem töröl, hanem megtisztitja és a férget, trójait bezárja a karanténba. Ha viszont törli, akkor az a fájl olyasmit tartalmaz, amit nem tűr el. Írjál a gyártónak nekik vagy beszélj velük, tudnak segíteni, ügyelet is van. [link]
2010. szept. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát pontosan nem tudom, mert berakja a karanténba de kitörli onnan ahova raktam!
2010. szept. 23. 20:37
 3/11 anonim ***** válasza:
Akkor ez a fájl mindenképpen fertőzést tartalmaz, csak akkor ennyire makacs az ESS. Múltkor nem hallgattam rá, mert ki gondolná, hogy bontatlan csomagolású multimédiás CD-n lehet trójai. Volt.
2010. szept. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Jó, én eddig speciel soha nem észleltem belőle bajt, amikor még nem Smart Security-m volt akkor nem észlelte és egyébként sem volt baj belőle! Vannak azok a vírusnak érzékelt dolgok amik általában játék crack-ek meg Hack-ek, na ez olyasmi, lehet hogy csak azért érzékeli nem?
2010. szept. 23. 20:59
 5/11 anonim ***** válasza:
vagy tényleg virusos, vagy egy patch vagy crack. azt meg virusosnak jelzi.
2010. szept. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Az hát! Köszönöm amúgy a segítségedet ;)
2010. szept. 23. 21:02
 7/11 anonim ***** válasza:

[link]


Tegnap 7 riasztása volt az ESET Onlie Scanner-nek, már azt hittem, a gépemen levő avast!, Windows Defender és Malwarebytes' Anti-Malware programok "vakok". Aztán kiderült, mind a 7 téves. 4-re csak a NOD32 jelzett a fent linkelt oldalon, 3-ra pedig több, de fórumon azt mondták, hogy az is téves...

Rakd fel a fent linkelt oldalra, és ha kiírja, hogy a fájlt már vizsgálták, akkor is vizsgáltasd (analyse) meg még egyszer!


Aztán rakd ide az eredményt / írd ki új kérdésbe / kérdezd meg számtech fórumon, mi a véleményük. Ha téves, kapcsold majd ki az ESS vírusvédelmét, ha pedig nem téves, akkor jó helyen van a fájl a karanténban.

2010. szept. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
7 téves riasztás! Ez nem értem, ez valódi licenszes (céges) ESS, nem volt semmiféle riasztása (téves pláne nem) se tegnap, se ma. Az igaz, hogy elég sűrűn jelezte a frissitést, ami valami támadást is jelenhet, de nem riasztott. Viszont lehetséges, hogy a mostanra teljesen leállt Facebookot érő támadásra reagált így a te NOD-od. (Én nem használok Facebookot).
2010. szept. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A hét közül 4 már korábban megvolt...
2010. szept. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Azt írja hogy 11/43 (25.6%) és a NOD32 érzékelt benne vírust!
2010. szept. 24. 14:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!