Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » A tipmixpro.hu weboldal...

Johny85 kérdése:

A tipmixpro.hu weboldal menyire megbizható? Mért kéri el a lacímkártyámat , ezzel vissza lehet élni ill. ,lehúzni vagy esetleg hitelt felvenni a nevembe?

Figyelt kérdés
tipmixpro ,hitel , lacímkártya , szerencsjáték , lehúzás , átverés

2022. szept. 4. 10:28
 1/5 anonim ***** válasza:
71%

A tipmixpro.hu biztos hogy kamu és adathalászok. Nem tudom hogy véletlenül írtad-e el (valószínűleg igen), és a tippmixpro.hu oldalt akartad-e írni, de ha igen akkor nyugodtan add meg az adataid.


Legközelebb pedig figyelj oda, hogy legalább 2 soros kérdésben ne hibázd el a linket.

2022. szept. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%

"Domain: tipmixpro.hu

Domain-használó neve: Szerencsejatek Zrt.

Domain-használó címe: HU 1015 Budapest, Csalogany u. 30-32.

Domain-használó telefonszáma: +36 1 2243542"

[link]


Ugyanez igaz a tippmixpro.hu-ra is, amire átirányítja a tipmixpro.hu-ról az oldalt. Szóval megbízható.


"Mért kéri el a lacímkártyámat"

Nem kötelező a lakcímkártya megadása, opcionális.

VAGY személyi igazolvány VAGY vezetői engedély VAGY útlevél vagy lakcímkártya - pontosabban az azon szereplő adatok ( [link] ) - kell.

Azért szükséges, hogy leellenőrizhessék - a központi nyilvántartás alapján (erre egy publikus példa: [link] ) - a személyazonosságod.

Hasonló a helyzet a mobiltelefonok feltöltőkártyáinak adategyeztetésénél.

2022. szept. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
igen elírtam tippmixpro.hu gondoltam.
2022. szept. 4. 13:48
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Legálisan működő vállalat.

Az adataidat törvényi okokból kérik el: ezzel igazolod, hogy nagykorú vagy, illetőleg bizonyos mértékben a csalások ellen is ezzel védekeznek. Állami cég, szóval visszaélni csak annyire tudnak vele, amennyire egyébként tudnának. Hiszen az államnak úgyis megvan minden adatod.

2022. szept. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A heckerekre gondoltam.
2022. szept. 6. 08:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!