Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Kb egy hete elkezdtek megjelen...

Kb egy hete elkezdtek megjelenni felugró ablakok a jobb alsó sarkában a laptopomnak, részletezem. Hogy tudom megszűntetni? A gépemen van uBlock Origin.

Figyelt kérdés
A felugróak kisebb 3 soros írást és/vagy nagyobb, képet is tartalmazó ablakok, egyszerre 1, 2 vagy 3. A jobb alsó sarokban az első, majd ált kis idő múlva a 2. felette, majd a 3. felette. Be lehet zárni ezeket, de később kezdik előlről. Win10 van fenn a laptopon, Chrome böngésző.

2022. szept. 19. 13:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem véletlenül értesítés?

[link]

2022. szept. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

1: Nézem, mi van beállítva, pl. ez van bepontozva (kijelölve) :

A webhelyek nem jeleníthetnek meg előugró ablakokat és nem használhatnak átirányításokat.

2022. szept. 19. 14:10
 3/5 A kérdező kommentje:
gobertpartners.com-ról jelent most az imént meg egy nagyobb ablak, vmi Orbán viktoros hír, és kép róla, ahogy a feje tetejét vakarja. Rákattintottam most az írásra, és felkínálta, hogy belejölhetem, hogy erről a webhelyről ne jelenjen meg értesítés. Bejelöltem ezt, mert a másik opció volt bejelölve.
2022. szept. 19. 14:17
 4/5 A kérdező kommentje:
Úgy néz ki, azóta egy sincs, köszönöm 1-esnek az iránymutatást!
2022. szept. 19. 19:14
 5/5 anonim ***** válasza:
Az uBlockban a Beállításokban jelölj be még néhányat. Nekem mindent szűr.
2022. szept. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!