Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Azzal, hogy belépek egy...

Azzal, hogy belépek egy discord szerverre lehet vírusos a gépem?

Figyelt kérdés

2022. szept. 19. 22:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
nem, ha nem töltesz le és telepítesz semmit.
2022. szept. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
28%

Ezt a kérdést én írtam még: https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__egyeb-kerde..


Nálam nem tudni, hogy mi lehetett, de soha többet nem fogok Discord klienst használni. Ha nagyon muszáj megnyitom böngészőben, aztán ha bezárom akkor remélhetőleg nem fog semmit a "háttérben futtatni" ami szarrá terheli a gépem.

Nyilván nem vírus volt, de ez az egész anomália elég volt ahhoz, hogy elengedjem örökre a Discord használatát.

2022. szept. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
80%

2

Valamit elállítottál, mert éppen arról híres a Discord, hogy nagyon kicsi az erőforrás igénye, pont játékokhoz van tervezve. Én több éve használok Discordot, és soha nem volt vele ilyen gondom, és mást se hallottam hasonló gonddal.

2022. szept. 20. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
80%
2 Nem a Discorddal volt baj nálad.
2022. szept. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!