Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Milyen antivírust vásároljak...

Milyen antivírust vásároljak Windows 11 operációs rendszerhez otthoni használatra?

Figyelt kérdés

2022. szept. 22. 22:48
 1/7 anonim ***** válasza:
40%

Eset Internet Security, teljes körű védelem, még a routert is ellenőrzi. Vannak kedvezmények is (pedagógus, katona, diák stb.).

[link]

2022. szept. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Semmilyet. Ott a beépített.
2022. szept. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Teljesen felesleges bármilyen antivírus szoftver, mivel ott a Defender ami ugyan úgy teszi a dolgát "ingyen".
2022. szept. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
Semmilyet, az alap Defender bőven jó
2022. szept. 23. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
39%
Először is: ne használj winfos 11-et, mert még a 10-nél is rosszabb! A Defenderről annyit, hogy én nem bíznám a gépem és az adataim biztonságát egy olyan cégre, amelyiknek majd fél évszázados fennállása alatt még nem sikerült egy jól működő szoftvert alkotnia. Én Bitdefendert használok, meg vagyok vele elégedve, ráadásul ingyenes.
2022. szept. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
24%
Eset Internet Security a legjobb. A Defender beengedte a trójait, semmilyen Microsoft gyártmány nem jó.
2022. szept. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
66%

Terjednek még hülye sztereotípiák az MS cuccokkal kapcsolatban, de az igazság az, hogy mára elég jól összeszedték magukat, még maga a Windows is elég biztonságos, akarni kell, hogy ne az legyen... mindegy, erről nyilván nem győzöm meg a "vindóz az egy szar"-t hangoztató júzereket (csak nem értem, minek használják akkor).


A Defender alapból nem rossz, a 3rd party víruskergetők a pénzükért adnak egy kicsit többet (VPN-t, jelszókezelőt, stb.), ha ilyen kell, akkor próbálgasd őket (ne egyszerre!), árban kb. egyformák az otthoni termékek, aztán döntsd el, melyik zavar a legkevésbé a jelenlétével.

2022. okt. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!