Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Beléptem egy laptopba a...

Beléptem egy laptopba a microsoft fiókommal és szeretném eladni de nem szeretném újra rakni a windowst. Hogy tudnék a microsoft accommal kilépni hogy a következő használója ne lásson semmit az accomból?

Figyelt kérdés
Microsoft Account kilépés

2022. okt. 30. 18:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hiba, hogy nem telepíted újra. Az összes törölt személyes fájl helyreállítható adatmentő programmal, ami nem került felülírásra.

Gépház/felhasználóknál látod a fiók összes beállítási lehetőségeit, ott kell lennie az offline fiók beállításának is.

2022. okt. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2022. okt. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igazából az a lényeg hogy nem egy valami gyors laptopról van szó és rá raktam a shutup10-t egy scriptet ami leszedte az összes fölösleges hülyeséget meg beállitottam hogy gyorsabb legyen és ezért nem szeretném újra rakni csak valahogx kilépni belőle hogy a következő tulaj ne lássa az én dolgaimat
2022. okt. 31. 11:34
 4/8 A kérdező kommentje:
Vagy az lehetséges hogy újra rakom de nem lépek be a fiókomba? Mert az is egy opció lehet
2022. okt. 31. 11:36
 5/8 anonim ***** válasza:

A Shutup10-nek nincs köze a tárolt személyes adatokhoz.

Még egy lassú gépnél sem tart órákig egy újratelepítés, és rögtön kapsz egy tiszta rendszert - még így is helyreállítható adat belőle, ami nem lett felülírva. Ugyanígy használhatod az alaphelyzetbe állítást, ami törli a személyes fájlokat, de még az is helyreállítható.

A tényleges szabad terület felülírással lesz helyreállíthatatlan, de az tárterülettől függően több óra is lehet. CCleaner-ben például van szabad terület felülíró mód, nézd meg hogy halad vele. Ezt a részét nem tudod megkerülni semmivel.

2022. okt. 31. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Megkéred a vevőt hogy ne nézegesse a banki adataidat és a feleségedről készült akt-képeket amiket nem töröltél rendesen.. :)
2022. okt. 31. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a segítséget
2022. okt. 31. 11:42
 8/8 anonim ***** válasza:

5/

Felesleges külső program, ott a win beépített eszköze (cipher), linkeltem neki képekkel illusztrálva.

2022. okt. 31. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!