Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » A számítógépen a tárolt...

A számítógépen a tárolt fájljaim, könyvtáraim, teljesen az ezeket tartalmazó főmappáig mind írásvédett lett, úgy látom. Hogy tudom megszűntetni, ha a tulajdonságokban hiába szedem le a bejelölést?

Figyelt kérdés
Tehát a mappa Tulajdonságokban az írásvédettséget megszűntetem, Alkalmaz gomb klikkelése után végig is futtatja, hogy almappáknál és fájloknál is mind megszűnteti, aztán OK gombot lehet megnyomni, és bezárul az ablak. Amikor újból megnyitom a Tulajdonságokat, akkor az írásvédettség be van jelölve. Nem csinálta meg, csak úgy nézett ki.

2022. dec. 11. 17:22
 1/2 anonim ***** válasza:

"számítógépen" ???


Részletezd!

Egy könyvtár? Egy meghajtóbetű? Egy hdd-n levő több meghajtó? Ha rádugsz egy pendrivet arra se tudsz írni?

Mióta? Filerendszer?

(a többi kérdés majd később)

2022. dec. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hát ez ma jelentkezett, újraindítottam, és akkor tudtam a képeimbe rajzolni, stb., de megnéztem, még mindig írásvédett elvileg a főkönyvtáram (Tulajdonságok)

Laptop ez, bocsánat.

c meghajtón a Users-ben a főmappa írásvédett, összes almappája is valószínűleg. Hogy lett az, nem tudom. Csak én használom ezt.

De most működik, másolni, törölni tudok...

2022. dec. 11. 23:29

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!